Kaip veikia sistema

 1. Šlapios dulkės neskraido®

  Rainbow sistema naudoja patį galingiausią Motinos Gamtos elementą – vandenį. Juo sulaikomas purvas ir nemalonūs kvapai, o į Jūsų namų aplinką grąžinamas tik natūraliai vandeniu išvalytas gaivus oras.

 2. Dvigubai švariau

  Ši unikali vandeniu varoma filtravimo sistema sulaiko 99,997 proc. vidutinio namų ūkio purvo (matuojant pagal purvo svorį). Likusios mikroskopinio dydžio dalelės sugaunamos HEPA neutralizatoriaus. Ši dviejų etapų filtravimo kombinacija panaikina beveik 100 procentų namuose esančio purvo ir teršalų.

 3. Variklis Hurricane™(Uraganas)

  Įkvėptas sinchroninės technologijos, šis variklis yra labai galingas ir skirtas išspręsti sunkiausioms namų valymo užduotims. Be to, jo gyvavimo laikas yra neribotas.

 4. Absoliuti galia ir kontrolė

  Aparato valdymo mygtukai apgalvotai sumontuoti ergonomiškoje rankenoje, o tai suteikia Jums galimybę kontroliuoti darbą su sistemos priedais.

 5. Greitas sujungimas

  Keisti aparato dalis ir reikiamus įrankius taip paprasta ir greita, kaip spragtelėti pirštais.

 6. Lengvas transportavimas

  „Rainbow“ seka Jus iš vieno kambario į kitą dėka lengvai manevruojančios platformos su ratukais. Guma aptrauktas korpusas saugo Jūsų namų sienas ir baldus.

 7. Šviesos diodų (LED) apšvietimas

  Sistema apšviečia kelią prieš save, kad Jūs nepraleistumėte nė mažiausio neišvalyto plotelio.

 8. Pasienių valymas

  Purvas, naminių gyvūnų plaukai ir trupiniai išnyks dėka galingo „Power Nozzle“ antgalio. Besisukantys šoniniai šepetėliai švariai išvalo sunkiai pasiekiamus nešvarumus palei grindjuostes.

How it Works