Priedai

Norėdami nepriekaištingai išvalyti kiekvieną namų centimetrą, darbui panaudokite visus specialiai „Rainbow“ sistemai sukurtus priedus, kurie pridedami prie kiekvienos „Rainbow“ valymo sistemos:

 1. Grindų ir sienų šepetys

  Jis neįtikėtinai švariai pašalina šiukšles ir purvą nuo įvairių kietų paviršių: parketo, linoleumo, keraminių plytelių ir t. t.

 2. Dulkių valymo šepetėlis

  Juo nuvalysite dulkes nuo sunkiau pasiekiamų vietų: palangių, žaliuzių, lempų gaubtų, apšvietimo įrenginių, grindjuosčių, kambarinių augalų, aparatūros, ekranų ar užuolaidų.

 3. Apmušalų valymo įrankis

  Giliai įsiskverbęs purvas gali sumažinti audinių spalvų ryškumą. Šis apmušalų valymo antgalis efektyviai pašalina purvą iš apmušalais dengtų baldų.

 4. Siaurų plyšių įrankis

  Jį naudokite valydami sunkiai pasiekiamas ir siauras vietas, pavyzdžiui radiatorių tarpus ar grindų pakraščius.

 5. Orą pučiantis įrankis, skirtas ribotoms erdvėms

  Jis skirtas itin siauriems tarpams, sunkiai pasiekiamoms vietoms išvalyti. Taip pat šis antgalis gali būti naudojamas norint greitai pripūsti čiužinius ar pripučiamus žaislus.

 6. Šaldytuvo valymo priedas

  Šaldytuve veikiančios šaldymo spiralės itin traukia dulkes ir trupinius, dėl to šaldytuvo darbas gali tapti mažiau efektyvus. Šaldytuvo spiralių valymo antgalis gali būti naudojamas nusiurbti spirales Jūsų šaldytuve, taip pat siauroms vietoms po skalbimo mašina, džiovykle ar baldais.

 7. Antgalių dėklas

  Patogaus dėklo dėka dažniausiai naudojami antgaliai keliaus su Jumis iš vieno kambario į kitą.

 8. Vėdinimo maišas

  Šio patogaus plastikinio maišo dėka pašalinamas priplėkęs, dulkėtas oras iš Jūsų patalynės, o jo dydis tinkamas net didžiausioms pagalvėms, antklodėms vėdinti.

Attachments