Mūsų kompanija

„Rexair LLC“ yra įsikūrusi Trojos mieste Mičigano valstijoje. Kompanija gamina „Rainbow“ valymo sistemas jau daugiau nei 75-erius metus. Jos legendinė vandeniu varoma filtravimo sistema išgarsino „Rainbow“ visame pasaulyje. Šiuo metu „Rainbow“ yra parduodamas daugiau nei 70-yje pasaulio šalių.

Asmeninis pasveikinimas iš
Paul T. Vidovich
kompanijos prezidento, savininko ir valdybos pirmininko

A photo of Paul T. Vidovich

Dėkoju, kad apsilankėte „Rainbow“ tinklapyje. Dirbdami „Rexair LLC“ mes didžiuojamės tiekdami aukščiausios klasės gaminius ir paslaugas platintojams ir „Rainbow“ klientams. Tikimės, kad mūsų tinklapis Jums yra naudingas ir informatyvus.

„Rexair LLC“ gamina „Rainbow“ valymo sistemas nuo 1936-iųjų metų ir turi milijonus patenkintų klientų visame pasaulyje. Visos „Rainbow“ sistemos yra parduodamos demonstracijų metu, pasitelkiant nepriklausomų platintojų tinklą ir profesionalias pardavimų organizacijas.

Jeigu galvojate įsigyti „Rainbow“ valymo sistemą, patariu Jums kreiptis į įgaliotą nepriklausomą platintoją ir susitarti dėl susitikimo ir demonstracijos Jūsų namuose. Pažadu, kad būsite sužavėti pamatę naująją „Rainbow“ valymo sistemą.

Linkėjimai,

Paul T. Vidovich